Виготовлення пружин на замовлення Україна: види пружин та особливості виробництва

Міцні та надійні пружини виконують важливу функцію у пристрої сільськогосподарського транспорту та наважок, меблів та батутів, а також багатьох інших предметів у повсякденному житті. Завод «Агродеталь» виробляє всі види пружин, типового та нестандартного креслення, використовуючи сучасні технології та високоякісне обладнання. Ми надаємо довгостроковість та безпеку нашої продукції. Замовити пружини на замовлення можна на нашому сайті.

Запчастини для сільгосптехніки

Пружини Полтава: види пружин, що виробляються.

Завод Агродеталь виробляє деталі, що відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Завдяки новітньому обладнанню та спеціалістам з великим професійним досвідом виготовляються найбільш якісні, надійні та довговічні пружини. До переліку основних видів пружин входять:

 1. Розтягування. Найбільш затребуваний вид пружин для влаштування меблевих предметів та батутів, сільськогосподарського обладнання. Замовити виробництво пружин розтягування можна на нашому сайті. Основна перевага пружин розтягування – подовження конструкції та її трансформація під час у процесі навантаження.
 2. Стиснення. Пружини стиснення відрізняються властивістю зменшення та забезпечення безперервної роботи насосів та клапанів. Вони також поширені, оскільки використовуються у широкому спектрі обладнання різного призначення.
 3. Нестандартні види пружин. Компанія Агродеталь виготовляє пружини типового та нестандартного виду для застосування у різних сферах. Великі потужності заводу дозволяють випускати деталі для великих та малих підприємств, опту та роздрібу. При створенні нестандартних видів деталей спочатку здійснюється проектування та креслення з виглядом та формою її, кроком навивки та опису торців.

Виготовлення нестандартних пружин: види та особливості

Нестандартні види цих деталей можуть бути різної форми. Найпоширенішими вважаються пружини для запобіжного клапана, трубопроводу, побутової техніки та промислового обладнання. Розмір нестандартних пружин може бути великим чи дрібним. Маленькі пружини виготовляються із сталевого дроту високоякісних сплавів. Для більших деталей застосовуються інші сплави сталі. При обробці нетипових видів пружин використовуються такі процеси:

 • Загартовування – нагрівання дроту та витримка за високої температури певного часу, охолодження у спеціальному розчині, всі технічні дані про обробку вказуються у документації;
 • Відпустка – нагрівання пружини протягом певного відрізка часу;
  Подача абразиву – під високим тиском здійснюється дробоструминне зміцнення, шліфування покриття заготовки, що покращує експлуатаційні та протикорозійні властивості деталі;
 • Штучне старіння – необхідне підвищення міцності металу та деталей з мінімальною пластичністю.

Нестандартні пружини проходять випробування після виготовлення та відповідають стандартам якості та безпеки. Завод Агродеталь володіє всім необхідним обладнанням для виробництва, обробки та контролю продукції, що виготовляється. На виробництві ведеться журнал випробувань деталей. Ми розробляємо всю необхідну технічну документацію на нетипові види пружин та надаємо сертифікат якості. На всю продукцію надаємо гарантію.

Виготовлення пружин на заводі Агродеталь

Агродеталь – сучасна компанія, що спеціалізується на виробництві пружин для сільськогосподарської та машинобудівної галузі. Маємо багатий досвід у виготовленні продукції для цієї сфери. Також завод здійснює ремонт арматури високого тиску, що застосовується у бурінні, ремонті нафтових та газових свердловин.

Чому варто звернутись до нас?

 1. Широкий верстатний парк. Завод Агродеталь має широкий верстатний парк, що забезпечує можливості виробництва для всього спектру деталей до обладнання та пружин різного виду.
 2. Широкий спектр пружинної продукції. Компанія спеціалізується на виготовленні пружин для зернозбиральної, кормозбиральної, сільськогосподарської техніки від різних виробників. У нас можна замовити пружини нестандартного типу на замовлення.
 3. Консультація та супровід. Допомагаємо у виборі продукції, надаємо рекомендації до розробки та проектування деталей, пропонуємо лояльні ціни. Відправлення готової продукції здійснюється у будь-який зручний спосіб для клієнта: кур’єрськими службами «Нова пошта», «Делівері», «САТ».
 4. Широкий спектр послуг. Виробляємо граблини та пружини для всіх видів сільськогосподарської техніки, різні види пружин стиснення та розтягування для машинобудівної сфери, торсіонні пружини, що відповідають стандартам ГОСТ, здійснюємо повний комплекс робіт з виробництва модельної оснастки для литої продукції з металу, виготовляємо нестандартні види пружин.

Наше виробництво

Наші переваги:

Причина перша

Якість та надійність нашої продукції;

Причина друга

Виготовлення на території України;

Причина третя

Широкий вибір запчастин для сільгосптехніки;

Причина третя

Конкурентні ціни;

Причина третя

Професійна консультація.

Не гайте часу на пошук запчастин для сільгосптехніки. Зверніться до нас і отримайте якісну та надійну продукцію за найкращими цінами.

Контакти

Адреса
Україна, 36014, м. Полтава,
вул. Квітки Цісик, 35

Відділ пружинної продукції
+38 (097) 454-41-40

Відділ нафтовидобувного обладнання
+38 (050) 587-13-28
+38 (050) 633-29-98

Menu