Зуб пружинний

Наш завод “Агродеталь” пропонує виготовлення пружинних зубів(пальців) для борін, культиваторів та інших механізмів, що використовуються в сільському господарстві. Давайте розглянемо детальніше, що таке пружинний зуб і як його використовують.

зуб пружинний

Нами успішно освоєно виробництво граблин (зубів,пальців) до сучасної грунтооброної техніки таких брендів як:
– пружинної борони «Ліра» (БПУ 00.01), ЗПГ-24,ЗПГ-15, ЗБР, БПШ-10,БПН-12, Європак АП-6, АК-6, Wil Rich, Tiger TM-12 (TM-14,TM-16), Sunflower, Morris, Horsch, John Deer-1010(960,1000,637,2210), Bourgault -8810, Case RMX-370 (4800, 4900, 211), КГШ-12, Salford …. та багато інших.

Що являє собою пружинний зуб (палець)?

Пружинний зуб (палець) є важливою деталлю в бороні та інших сільськогосподарських механізмах. Він призначений розпушування грунту на глибину до 25 см, що допомагає підготувати ґрунт для наступного посіву.

Основна функція пружинного зуба(пальця) полягає в тому, щоб перетворити енергію, отриману від руху трактора, в рух борони. При навантаженні зуб(палець) пружинить та повертається в своє попереднє положення завдяки спеціальній геометричній конфігурації, що забезпечує його високу релаксаційну стійкість.

Зуб (палець) складається з робочої частини, яка забезпечує розпушування ґрунту, розбивання грудкоподібної маси до більш дрібнішої фракції, та пружинну частину ,яка примушує робочий орган виконувати вібраційні рухи. Матеріали, з яких виготовляються пружинні зуби (пальці), повинні мати високу міцність та релаксаційну стійкість ,щоб забезпечити довговічність та ефективність роботи.

Існує багато видів пружинних зубів (пальців), які відрізняються формою, розміром та конструкцією. Вибір належного типу залежить від майбутнього навантаження, що обумовлено характером грунтів і кліматичних зон де буде використовуватися агрегат, та потрібної глибини обробки.

Завод “Агродеталь” виготовляє пружинні зуби (пальці) для різноманітних механізмів, використовуючи тільки якісні вуглецеві і леговані пружинні сталі та сучасне обладнання. Наші фахівці допоможуть вам підібрати необхідний тип зубу (пальця) для вашого обладнання ,та забезпечать своєчасне і якісне його виготовлення.

Які механізми використовують пружинний зуб (палець)?

Пружинні зуби (пальці) використовуються в різних механізмах, призначених для обробітку ґрунту. Основними з них є борони, культиватори та глибокорозпушувачі.

Борони – це механізми, які використовуються для підготовки ґрунту перед посівом та після збирання врожаю. Борони можуть бути дисковими, зубовими та комбінованими. Пружинні зуби (пальці) використовуються в боронах зубового типу для подрібнення ґрудкоподібної маси та розпушування грунту на глибину до 25 см.

Культиватори – це механізми, які використовуються для розпушування та подрібнення поверхневого шару ґрунту, а також для боротьби з бур’янами та розпушування під час збирання врожаю. Пружинні зуби (пальці) використовуються в культиваторах для більш повної та якісної обробки ґрунту.

Глибокорозпушувачі – це механізми, які використовуються для обробки ґрунту на великій глибині до 60 см. Глибокорозпушувачі використовуються для покращення структури ґрунту, підвищення його водопроникності та повітропроникності, а також для покращення умов росту рослин. Пружинні зуби (пальці) використовуються в глибокорозпушувачах для подрібнення ґрунту та його розпушування на глибину до 60 см.

Отже, обираючи завод “Агродеталь”, ви можете бути впевнені в високій якості продукції, широкому асортименті запчастин для різних типів техніки, вигідних цінах та професійній консультації.

Як замовити чи купити пружинні зуби (пальці)?

Ви можете замовити пружинні зуби (пальці) на нашому підприємстві “Агродеталь”. Ми пропонуємо виготовлення цих деталей з урахуванням індивідуальних потреб наших клієнтів. Якщо ви хочете купити готову продукцію, то зверніться до наших партнерів, які займаються продажем сільгосптехніки.

Як замовити пружинний зуб від заводу "Агродеталь"?

  1. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про умови виготовлення та ціни на нашу продукцію.
  2. Надішліть нам технічне завдання, яке містить всю необхідну інформацію про деталь, що вам потрібна.
  3. Надайте нам ескіз чи зразок готового виробу,по якому наші спеціалісти розглянуть можливість його запровадження в виробництво.
  4. Наші фахівці розроблять креслення та розрахують вартість виготовлення деталі.
  5. Після узгодження умов та затвердження креслень ми приступимо до виробництва пружинного зуба для вашої борони або іншого механізму.

Надійність та якість нашої продукції гарантована досвідом та високим рівнем професійної підготовки наших співробітників.

Чому ми?

Наш завод має багаторічний досвід у виготовленні пружинних зубів для різних механізмів. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та сучасне обладнання для виробництва деталей, що дозволяє нам забезпечувати високу якість нашої продукції. Крім того, ми завжди стежимо за ринковими тенденціями та пропонуємо конкурентні ціни на нашу продукцію.

Не варто ризикувати та купувати пружинні зуби (пальці) випадково, ви можете отримати ненадійну продукцію, яка не витримає довготривалого навантаження. Краще звернутися до наших професіоналів, які нададуть вам якісний продукт, який буде служити вам протягом тривалого часу.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги з виготовлення пружинних зубів (пальців) для борін,культиваторів та інших механізмів. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір та підберуть оптимальний варіант для вас.

Замовляйте якісні та надійні пружинні зуби (пальці) від заводу “Агродеталь” за доступною ціною. Наше виробництво знаходиться в Україні, але ми з радістю надаємо послуги з виготовлення та доставки нашої продукції в будь-яку точку світу.

Отже, обираючи завод “Агродеталь”, ви можете бути впевнені в високій якості продукції, широкому асортименті запчастин для різних типів техніки, вигідних цінах та професійній консультації.

Резюме

Завод “Агродеталь” пропонує послуги з виготовлення пружинних зубів (пальців) для борін,культиваторів та інших механізмів. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та сучасне обладнання для виробництва нашої продукції.

Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір та підберуть оптимальний варіант для вас. Зверніться до нас вже сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги та ціни на нашу продукцію.

Наше виробництво

Наші переваги:

Причина перша

Якість та надійність нашої продукції;

Причина друга

Виготовлення на території України;

Причина третя

Широкий вибір запчастин для сільгосптехніки;

Причина третя

Конкурентні ціни;

Причина третя

Професійна консультація.

Не гайте часу на пошук запчастин для сільгосптехніки. Зверніться до нас і отримайте якісну та надійну продукцію за найкращими цінами.

Контакти

Адреса
Україна, 36014, м. Полтава,
вул. Квітки Цісик, 35

Відділ пружинної продукції
+38 (097) 454-41-40

Відділ нафтовидобувного обладнання
+38 (050) 587-13-28
+38 (050) 633-29-98

Menu